UMĚNÍ UZDRAVOVAT A ČERVENÉ VÍNO

Oslava červeného vína ve světle nejnovějších objevů v epigenetice a jeho zásadní vliv na zdraví a dlouhověkost.

Mistrovské dílo řízené degustace Davida Železného a přednáška Radima Grebeníčka v jednom, se uskuteční v nádherném prostředí galerie moderního umění na Národní v Praze.

Červené víno, tak, jak ho neznáte. Dozvíte se, jak substance v něm obsažené působí na naše geny. Jak molekuly resveratrolu zapínají sirtuiny - geny dlouhověkosti. Jak tato krvavá tekutina eliminuje záněty nebo uzdravuje srdce a kardiovaskulární systém.

A také proč některé společnosti izolují z červeného vína přírodní látky a používají je při nejmodernější terapii rakoviny na světových klinikách.

Odhalíme vědeckou studii, která prokázala na Sardinii, kde žije nejvíce stoletých lidí na světě, blahodárné účinky "mléka starců" na dlouhověkost.

Bude se ochutnávat 6 vzorků červeného od špičkových evropských vinařství. Chuť a poznání, nechť nám jsou těmi nejlepšími společníky.

In vino veritas.

Těšíme se na Vás,
tým univerzitahvezdy.cz

Večeřa Milan