GENY ?! Já tomu nevěřím !

Zamýšleli jste se někdy nad otázkou: On to má v genech? Nebo: Co to vlastně znamená věřit?Ano, hovořím o hypnóze a epigenetice – umění a vědě, která nás učí: Jak se správně naprogramovat !

Pokud vás zajímá JAK můžete ovlivnit víru ve vlastní schopnosti nebo JAK ji úplně změnit a naučit se věřit například práci, kterou chcete dělat s radostí a přídavkem k tomu vám vydělá dost peněz na nový dům, auto i cestování.

Právě teď se můžete naučit Jak se správně naprogramovat. Paul Mc Kenna, jeden z nejgeniálnějších hypnotizérů k tomu uvádí: „Pokud se nebudete programovat sami, udělá to někdo za vás“. Doplním: Ale to už se Vám asi líbit nebude.

Nakonec tomu uvěříte, tak jako Vaši předkové před vámi a budete věřit tomu, že toto je přece pro Vás to nejlepší. Podle čeho jste to poznali, když jste vrcholně nespokojení? No přece ty emoce! Přinášející duchovní i finanční bídu.

Zažil jsem to. Byla to těžce vykoupená zkušenost! Ale přežil jsem. A jak říká klasik, co tě nezabije, to tě posílí. A tomu jsem věřil. Pak mohla začít další změna víry, Jak se stát tvůrcem vlastního života a být bohatý ve všem na čem mě záleží.

Být zdravý, mít milující ženu, krásné, zdravé a šťastné děti, práci, která mě baví a vydělává peníze pro rodinu, můj výzkum i cestování, a hlavně přináší lidem užitek.

Zejména pro to, aby si každý z nás zodpověděl otázku: PROČ JSEM SE VLASTNĚ NARODIL?

Zajímá vás PROČ v životě vítězíme nad soupeři v různých životních podobách jako je bolest, nemoc, hrozný chlap, baba nebo protihráč na ledě či fotbalovém hřišti?

Pak mám pro vás:                          

NÁVOD JAK NASTARTOVAT ŽIVOTNÍ ÚSPĚCHY

Ucelený a srozumitelný návod, jak v domácích podmínkách KROK ZA KROKEM nastartovat život, který byl prověřen a osvědčil se v praxi na vrcholových sportovcích, umělcích a hlavně lidech jako jste vy, před tím, než se stali hvězdou.

Na začátku jim stačilo jediné: ROZHODNUTÍ – UDĚLAT PRVNÍ KROK. Jít do nejistoty a překonat pohodlí denní rutiny a tím započat kaskádu změn, vrcholící vítězstvími ve sportu, úspěchy v práci, pevném zdraví, láskyplném vztahu a jedinečných dovednostech, o kterých dříve ani netušili.

Vytvořeno : sobota 23. září 2017

VIZE MEDIA s.r.o.

Opletalova 57, Praha 110 00 
IČ: 28546423, DIČ: CZ28546423

Společnost zapsaná v OR vedeným Městským soudem v Praze odd. C, vložka 149373

Ing. Michal Janoušek
Manažer vzdělávacího projektu
Tel.: +420 608 568 932
email: univerzitahvezdy@gmail.com