Články

Jitka, 30 let

Příběh atopického ekzému s katastrofickým scénářem a happy end - uzdravení

Už je to sedm let, co se u mě ze dne na den objevil rozsáhlý ekzém po celém těle. Nebylo to jen pár fleků, měla jsem rozmokvané celé tělo. Nemohla jsem se pořádně ani hýbat. Vše způsobovalo bolest. Bolelo mě už jenom to, že existuji.

Po tom, co jsem obešla spoustu doktorů, kteří mi akorát uměli odebrali krev, z které nic nezjistili, nebo napsat kortikoidové masti nebo mi říct, že můžu zůstat celý život na neschopence, jsem odmítla už jakéhokoli takového "odborníka" navštívit.

Více

Vytvořeno : pátek 21. ledna 2022

Obrázek: 2022-01/buddha-weekly-meditation-on-mountaintop-buddhism.jpg

Realizovat věc, které se nejvíce bojíme, nám může zachránit život

Ve tmě se dívám na zelená světla strojů, které mě udržují při životě a slyším jejich mechanické bzučení. Cítím, jak se blíží dech boha smrti. Teď už vím, že když nakumulujeme dostatečné bohatství, aby nám vydrželo po zbytek života, měli bychom také usilovat o něco dalšího, co s bohatstvím nesouvisí. Mělo by to být něco mnohem důležitějšího: možná vztahy, nebo umění, snad sen z mládí…

Více

Vytvořeno : pondělí 25. května 2020

Obrázek: 2021-06/1-jsoexy2dviu-2l6w12dp7g.jpeg

Objev, který by ukončil bolest a utrpení miliónů lidí s rakovinou

Zatímco Hary Hoxsey začíná svou válku s Fishbeinem a AMA, v soukromé laboratoři
v San Diegu se v tichosti rodí unikátní objev. Technický génius, lékař, bakteriolog a
optik, dr. Royal Raymond Rife, pracuje na identifikaci a klasifikaci mikroorganismů,
které způsobují nemoci.

Jedna, dříve ledová, dnes spíše ohňová „panna“ mně poradila: „Radime, sakra,
nedávej tolik informací do jednoho článku“. Tak jsem poslechl. A holt Boží moudrost
paní magistry, dnes už magistry alchymie (a učí se rychle:), byla navýsost pravdivá.
Posuďte sami.
 

Více

Vytvořeno : úterý 17. prosince 2019

Obrázek: 2019-12/behiveofhealing-blog-raymond-rife.jpg

FAUST přichází vždy, když je třeba! (říjen, 2019)

Každý národ i ideologie má svého Fausta, zrovna tak, jako každý mistr má svého ďábla nebo ďábel mistra?! A každý mistr svého učedníka. Doba však pokročila, ďábel v převleku skoro vševědoucího mága o duši a těle lidském, je vpouštěn i do chrámu z nejzasvěcenějších a dovolí si citovat z bible a přednášet o Bohu. A když se skupinka rarachů připlete mezi duše zraněné a smutnící, tak tomu se říká, prosím pěkně: „Peklo na Zemi“.

Ale pozor! Advokát diabolus se bohu-žel, dokáže i sám obhájit a napsat pravdu uvěřitelnou pro všechny. A běda tomu, kdo se pokouší neuvěřit!! A máme ho tady, kam oko pohlédne, tam je. A je třeba zaplatit daň! Faust.

Více

Vytvořeno : pondělí 28. října 2019

Obrázek: 2019-10/1-6fqggshosmctdoqs2hrd-a.jpeg

Chlapec, který viděl příliš mnoho

Táta mi řekl, ať si zavřu oči a řeknu, co vidím. Tak to všechno začalo. Většinou jsem představám, obrazům a vizím vůbec nerozuměl. Jenom jsem prostě a jednoduše mluvil o tom, co mi před očima běhá za obrázky. Chodili za mnou či tátou, že to naprosto všemu odpovídá, že jim to dává smysl, že přesně tam se nachází onen problém a strašně děkují. Nechápal jsem proč, vždyť jsem jenom zavřel oči a řekl, co vidím. Až teď jsem pochopil, co mi bylo do vínku dáno...

Více

Vytvořeno : pondělí 21. října 2019

Obrázek: 2019-10/hands-with-light.jpg

Magie krajiny v nás je věčná, stejně jako duše dítěte

Zvonička na Vyškovci právě bimbá dvanáctou, tak jako kdysi, stejně i dnes. Sedím na louce ve stínu lípy a přede mnou voní zapomenutý kraj mezi Žítkovou a Lopeníkem.

Býval čas, kdy louka, háj a říční proud, země a každá podívaná, zdála se mi božským světlem odívaná, řekl by anglický romantik William Wordsworth. Náznaky nesmrtelnosti ze vzpomínek na rané dětství má snad každý.

Více

Vytvořeno : pátek 18. října 2019

Obrázek: 2019-10/img-9326.jpg

Magický pramen vody žítkovské bohyně nikdy netajily

Sedím u jednoho z horských pramenů a zurčení vody se rozléhá do ticha lesa. Kousek pod pramenem vidím ropuchu. Zavřu oči a vzpomínám.

Docela nedávno jsem brouzdal v lesích kolem Jindřichova a došel jsem až k jednomu z pramenů Mšenského potoka. Na kameni seděla žába a hned vedle vody stála dřevěná nástěnka ve tvaru domečku a na ní list s tímto úžasným textem:
 

Více

Vytvořeno : pátek 14. června 2019

Obrázek: 2019-06/masaru-emoto-water-vodni-krystaly-1.jpg

Dlouhověkost ?! Aneb JAK DRAHÉ JE ZDARMA ve zdravotnictví ?!

Jak drahé je „zdarma“ aneb kolik stojí zdravotní péče, za kterou „neplatíme“? Pokud neprojdeme peklem nekonečného systémového léčení pod rouškou vědy v ordinacích, bez výsledku (konečného cíle), je docela náročné pochopit, kolik stojí uzdravení definované v čase a prostoru, ve kterém žijeme. A to i uzdravení, z tak zvaně „chronických“ či „smrtelných“ nemocí.

Když hovořím o „chronickém“ nebo autoimunitním onemocnění, myslím tím takové, o kterém je nemocný – bezmocný přesvědčen, že je na furt.

Tady už si pozorný čtenář začíná uvědomovat, že žijeme v modelech. V jednom modelu se můžeme uzdravit, ve druhém se musíme léčit. Klidně až do smrti!

A co tedy s tím?
 

Více

Vytvořeno : čtvrtek 6. června 2019

Obrázek: 2019-06/15-things-your-pharmacist-wishes-you-knew-6.jpg

Epigenetika a proces uzdravování v praxi

Každý z nás má vliv na své zdraví nebo nemoc, a to v každém okamžiku. Tento víkendový program může ukázat novou cestu lidem, kteří onemocněli rakovinou, autoimunitní nebo jinou vážnou nemocí, a ukázat, jak mohou přispět ke svému uzdravení. Užitečný bude také těm, kteří nemocní nejsou, aby si své zdraví mohli udržet.

Více

Vytvořeno : středa 6. března 2019

Obrázek: 2018-08/mozek-2.jpg
Večeřa Milan

Pod Svahy 990, 686 01, Uherské Hradiště 
IČO: 08500037

Fyzická osoba zapsaná v OR vedeným Městským soudem v Praze odd. C, vložka 149373

Ing. Michal Janoušek
Manažer vzdělávacího projektu
Tel.: +420 608 568 932
email: univerzitahvezdy@gmail.com