Články

JAK JSOU NA TOM ČESKOSLOVENSKÉ TEMNÉ PANNY A JEJICH SLUNCE?

BOJOVNÁ PANNA Pocit prvenství je vzduch, který dýchá, bez kterého nemůže být. Panna bojovnice je ochotna obětovat mnoho ze svého štěstí i ze štěstí druhých, pro vidinu vítězství. Porazit své protivníky a spočinout na piédestálu slávy – to je to, o čem sní tahle žena, pro níž je život věčným …

Více

Vytvořeno : čtvrtek 18. červenec 2019

Obrázek: 2019-07/womenandallies.jpg

Magický pramen vody žítkovské bohyně nikdy netajily

Sedím u jednoho z horských pramenů a zurčení vody se rozléhá do ticha lesa. Kousek pod pramenem vidím ropuchu. Zavřu oči a vzpomínám.

Docela nedávno jsem brouzdal v lesích kolem Jindřichova a došel jsem až k jednomu z pramenů Mšenského potoka. Na kameni seděla žába a hned vedle vody stála dřevěná nástěnka ve tvaru domečku a na ní list s tímto úžasným textem:
 

Více

Vytvořeno : pátek 14. červen 2019

Obrázek: 2019-06/masaru-emoto-water-vodni-krystaly-1.jpg

Dlouhověkost ?! Aneb JAK DRAHÉ JE ZDARMA ve zdravotnictví ?!

Jak drahé je „zdarma“ aneb kolik stojí zdravotní péče, za kterou „neplatíme“? Pokud neprojdeme peklem nekonečného systémového léčení pod rouškou vědy v ordinacích, bez výsledku (konečného cíle), je docela náročné pochopit, kolik stojí uzdravení definované v čase a prostoru, ve kterém žijeme. A to i uzdravení, z tak zvaně „chronických“ či „smrtelných“ nemocí.

Když hovořím o „chronickém“ nebo autoimunitním onemocnění, myslím tím takové, o kterém je nemocný – bezmocný přesvědčen, že je na furt.

Tady už si pozorný čtenář začíná uvědomovat, že žijeme v modelech. V jednom modelu se můžeme uzdravit, ve druhém se musíme léčit. Klidně až do smrti!

A co tedy s tím?
 

Více

Vytvořeno : čtvrtek 6. červen 2019

Obrázek: 2019-06/15-things-your-pharmacist-wishes-you-knew-6.jpg

Epigenetika a proces uzdravování v praxi

Každý z nás má vliv na své zdraví nebo nemoc, a to v každém okamžiku. Tento víkendový program může ukázat novou cestu lidem, kteří onemocněli rakovinou, autoimunitní nebo jinou vážnou nemocí, a ukázat, jak mohou přispět ke svému uzdravení. Užitečný bude také těm, kteří nemocní nejsou, aby si své zdraví mohli udržet.

Více

Vytvořeno : středa 6. březen 2019

Obrázek: 2018-08/mozek-2.jpg

SLOVO STVOŘILO SVĚT

ZDROJ ZÁZRAKŮ

Podle učení bráhmanů o vzniku světa je prvopočátkem všeho tón, který stvořitel vydal, a slovo, které vyslovil. Také v Janově evangeliu se dočteme, že slovo bylo na počátku všech věcí: „Na počátku bylo slovo, a to slovo bylo u Boha, a to slovo bylo Bůh. … Všecky věci skrze ně učiněny jsou, a bez něho nic není učiněno, což učiněno jest.“ V jednom egyptském mýtu o stvoření světa se dočteme: „To srdce přináší vše, co jest, a jazyk vyjadřuje myšlenku srdce.“

V Orientu mají tóny v sobě cosi nebeského. Zahánějí démony a vše zlé. Stejný účel má u nás vyzvánění zvonů a v Alpách požehnání, jež se zpívá před setměním. Rovněž ťukání skleniček původně sloužilo k tomu, aby byly zahnáni zlí duchové ze sklenic.

Více

Vytvořeno : středa 2. leden 2019

Obrázek: Slovo stvořilo svět - obrázky/49ad77203e-91751210-u.jpg

Chuť ráje na ostrově bouřlivého Poseidóna

Když trocha jsoucna prostoupí lidskou duši, je dobré být na ostrově velkého boha Poseidona – Corfu, kterému byl zasvěcen. Právem. Divokost sama, kam lidské oko pohlédne.

Když brzy ráno usednete na skále, nad moře ve stínu cypřišů, prostě jenom jste… mořem, větrem i věčnou nocí vesmíru ve dne na Zemi. Třeba jako teď, při východu slunce. Moře tiše šumí. Jedna vlna se přelévá přes druhou. Když si člověk, bytost zranitelná, dovolí jen tak být, zjistí, že může být zcela zdráv a zdravý může také zemřít. Když se pro to rozhodne.

Více

Vytvořeno : čtvrtek 26. červenec 2018

Obrázek: 2018-07/korfu.jpg

Síla bylin a země

Po stopách Žítkovských bohyň se vydáme už koncem dubna, ale když jsem se před pár dny jen tak procházel kolem Mikulčina vrchu, kolem chaty Jany, na stráních už rostly petrklíče i podběl.

Více

Vytvořeno : středa 18. duben 2018

Obrázek: 2018-07/78-79zitkova-jpg-55f12be54f.jpg

Tajuplný svět – krajina zázračných uzdravení funguje dodnes

Moravské Kopanice, místo, kterých na světě není mnoho. Proč? Už od pradávna sem lidé chodili a dodnes jezdí za uzdravením. Vyhledávají ho poutníci, kteří se v životě zamotali nebo ztratili životní smysl. Staří mládenci hledající lásku nebo sílu plodnosti.

Více

Vytvořeno : pátek 6. duben 2018

Obrázek: 2018-07/84zitkova2-jpg-55f12be54f.jpg

Infarkt a klid

Co by měli muži udělat, aby se mu vyhnuli?
Určitě to nebudou prášky na vysoký krevní tlak nebo pilulky působící na snížení hladiny cholesterolu v krvi.
Nebudou to ani byliny či přírodní látky, které působí na uvedené potíže.
Muži dneška, zejména ve středním a vyšším věku potřebují úplně jiný lék a tím je KLID.

Více

Vytvořeno : pátek 6. duben 2018

Obrázek: 2018-07/trying-to-be-a-better-man.jpg
VIZE MEDIA s.r.o.

Opletalova 57, Praha 110 00 
IČ: 28546423, DIČ: CZ28546423

Společnost zapsaná v OR vedeným Městským soudem v Praze odd. C, vložka 149373

Ing. Michal Janoušek
Manažer vzdělávacího projektu
Tel.: +420 608 568 932
email: univerzitahvezdy@gmail.com